Turkce Ust Menu

Breadcrumbs

Âb-ı Hayat - 1714

  • Whatsapp'de paylaş

Enver abiler buyurdular ki;
 
Hocamızı rüyada gördüm. Rüyamda hocamızın ahirette olduğunu da biliyorum. Örümcek ağı gibi bir perde arasından birbirimizle konuşuyoruz. "Ahirette nasıl vakit geçiriyorsunuz" diye sordum hocamıza. Hocamız buyurdu ki; "Devamlı Efendi Hazretlerinin yanındayız. Arkadaşlarımızla sohbet ediyoruz". "Arkadaşlarımızı, Darende'yi görüyor musunuz" diye sordum. "Devamlı beraberiz" buyurdular. "Arkadaşlarımız sizi ahirette aradıkları zaman nasıl bulacaklar ve bu, zorluk olur mu, siz ne yapacaksınız" diye sordum. "Efendi hazretlerinin arkasına saklanıp, Hilmi Işık budur diye göstereceğim" buyurdular.

Annemi vefat edince rüyamda gördüm. Size nasıl muamele ettiler diye sordum. "Benim öldüğüm gün iki tane koğuş yaptılar, bir koğuşa kadınları, bir koğuşa erkekleri doldurdular. Herkesi hesaba çekiyorlardı. Beni de çağırdılar, Melike Ören diye anons edildi, gittim, baktılar, Hüseyin Hilmi Işık'ı tanıyor musun, dediler. Tanıyorum, dedim. Seviyor musun, dediler. Elbette, dedim. Nereden tanıyorsun, dediler. Oğlumun kayınpederi, dedim. Tamam, buna hesap yok, dediler" dedi.

Mübarekler buyurdular ki; "Kalbimde Enver'in sevgisi herkesden önce gelir". Mübareklerin çok duasını aldım. Mübarekler hanımanneyi çok severdi, hanımanneye ben çok iyi baktım.
İslami İlimler Akademisi
 
 

İSTATİSTİKLER

Bugün:229
Dün:353
Bu Ay:229
Toplam:14,492,079
Online Ziyaretçiler:14
Mail Grubumuzun
Üye Sayısı:
125842