Turkce Ust Menu

Breadcrumbs

Âb-ı Hayat - 42

  • Whatsapp'de paylaş
 
Huzurpınarı ailesinin muhterem üyelerinin, Cum'a gününü tebrik ederiz,
müstecâb dualarınızı istirham ederiz efendim.
 
Allahü tealaya emanet olunuz efendim.

ali zeki osmanağaoğlu
 

 
Geçmiş zaman olur ki, hayali cihan değer....
 
Bâzı hatıralar vardır ki, kalblere nakşeder. O hatıraları hatırlamak, Cennet hayatı yaşamak gibidir...
 
Enver abim, asırlarda ender yetişen çok müstesna bir insandı. Allahü teala rahmeti ile merhameti ile muamele eylesin inşallah.
 
Huzurpınarı hizmetlerimiz Enver abimin himayesinde ve kontrolünde olarak devam etmişti. Hem sitelerimiz hem de mail grublarımız olarak her meseleyi danıştık ve aldığımız cevablara göre haraket ettik. Hizmeti hem öğrettiler, hem teşvik ettiler. Her zaman yardım ettiler, destek oldular, moral verdiler. Biz de, arkamızda böyle bir babamız, abimiz var diye, O'nun himayesindeyiz diye hep rahat ettik.
 
İngilizce www.serenityfountain.org kurulduğu zaman, huzurpınarının arabcasını da sana kurduracağım buyurmuşlardı.
Elhamdülillah yoğun bir gayretle  http://www.safaussalsabeel.com kuruldu ve hizmete başladı.
 
Bunu Enver abime arz edemeyişimizin üzüntüsünü yaşıyoruz fakat, hamdolsun başımızda Mücahid abimiz var. Hizmetlerimiz Mücahid abimizin himayesinde devam edecek inşallah.
 
Bu arada huzurpınarı (www.huzurpinari.com) sitemizde de büyük değişiklik ve yenilikler yapıldı. Huzurpınarı sitemiz çok daha kullanışlı hale getirildi, yapılan değişiklikler ve yeniliklerin bir kısmı altta sıralanmıştır.
 
- Huzur Pınarı web sitemiz, daha sade, hızlı, modern, okunaklı ve kullanışlı olan yeni tasarımı ile, bütün ekran çözünürlüklerinde en iyi şekilde görüntülenebilecek şekilde yenilenmiştir.
- Türkçe ve İngilizce dil seçeneklerimize ARABÎ de eklenmiştir. Huzur Pınarı Arabî sitemiz (Safa-us-selsebil)http://www.safaussalsabeel.com adresinden yayına başlamıştır.
- Arabî web sitemiz ile birlikte yeni arabî e-mail grubumuz da kurulmuştur (https://groups.google.com/group/safaussalsabeel) ve en kısa zamanda kitaplarımızdan nakiller ile faaliyete geçmeye hazırdır.
- Yeni sitelerimizde her 3 dilde de yayınlanan bütün makaleler kategoriler halinde arşivlenecek ve bütün makalelere kolaylıkla erişilebilecektir.
- Sitelerimize kapsamlı bir arama motoru eklenmiştir.
- İngilizce ve Arapça sitelerimizde anasayfadan tek tıkla bütün kitaplarımız pdf olarak indirilebilmektedir. Türkçe sitemizden Hakikat Kitabevi sitemize linkler verilmiş olup, kitaplarımıza istenilen formatta ulaşılabilmekte ve sipariş verilebilmektedir.
- Sitelerimiz, cep telefonlarından ve tablet bilgisayarlardan da en iyi şekilde görüntülenebilecek ve ulaşılabilecek şekilde düzenlenmiştir. Aynı linklerden sitelerimizi cep telefonu ve tablet bilgisayarınızdan da görüntüleyebilirsiniz.
 
 

İSTATİSTİKLER

Bugün:465
Dün:566
Bu Ay:10,425
Toplam:14,413,653
Online Ziyaretçiler:5
Mail Grubumuzun
Üye Sayısı:
125842